Archiwum aktualności (str. 2)

Dzień Dziecka w ośrodku w Lesznie1 czerwca 2016 r.

Na Dzień Dziecka do ośrodka specjalnego w Lesznie zawieźliśmy gry i zabawki ;)


Piszemy nowy program Polska Obywatelska 2.015 maja 2016 r.

Przed nami kilka miesięcy intensywnej pracy Rady Programowej, seria regionalnych konferencji programowych, a we wrześniu - konwencja programowa i powołanie gabinetu cieni.
Polska Obywatelska 2.0 - to będzie nasz nowy program. Jakie obszary Państwa zdaniem są najważniejsze i co powinno się w nich znaleźć? Piszcie na kontakt@gajewska-plochocka.pl.


Dzień Unii Europejskiej9 maja 2016 r.

9 maja to Dzień Unii Europejskiej. Silna i bezpieczna Polska to Polska w Unii Europejskiej. Daliśmy temu wyraz wszyscy razem na ‪#‎Marsz7maja‬‬.


Porozmawiajmy wreszcie poważnie o edukacji23 kwietnia 2016 r.

Wczoraj w Sejmie odbyła się debata "Poważnie o Edukacji". Podjęliśmy dyskusję na temat konsekwencji cofnięcia reformy 6-latków oraz odnieśliśmy się do kolejnych zmian proponowanych przez rząd, oceniając ich wpływ na rozwój dzieci i funkcjonowanie samorządów. Podczas ostatniego panelu próbowaliśmy zdefiniować rolę szkoły we współczesnym świecie oraz działania, które przyniosą polskiej edukacji realną, pożyteczną zmianę na drodze ewolucji - nie rewolucji.
‪#‎PoważnieoEdukacji‬‬


Dobra zmiana? Nie w edukacji!22 kwietnia 2016 r.

"Pusty rocznik, miliony złotych publicznych pieniędzy na przystosowanie szkół do przyjęcia 6-latków wyrzucone w błoto, reedukacja etatów nauczycielskich, brak miejsc w przedszkolach, chaos i zamieszanie – oto efekty dobrej zmiany." – mówiłam podczas zorganizowanej przez Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska konferencji dotyczącej zmian w edukacji.


Archiwum aktualności:

Aktualności   str. 2   str. 3   str. 4   str. 5

Jestem na Facebooku
Dyżury poselskie

W celu umówienia na spotkanie proszę o wcześniejszy Kontakt z Biurem i krótkie przedstawienie sprawy.
kontakt@kingagajewska.pl
www.kingagajewska.pl
Biuro Poselskie w Błoniu
ul. Kościuszki 2
05-870 Błonie
Biuro Poselskie w Milanówku
ul. Grudowska 6
05-822 Milanówek
Biuro Poselskie w Ząbkach
ul. Piłsudskiego 2
05-091 Ząbki