Archiwum aktualności (str. 3)
Ustawa o ziemi – uwaga rolnicy!17 kwietnia 2016 r.

Rolnicy w całej Polsce są w szoku, a wielu nie kryje oburzenia. Wejście w życie ustawy o obrocie ziemią rolną w tym kształcie doprowadzi do paraliżu inwestycyjnego i zahamuje obrót nieruchomościami gruntowymi. Takie rozwiązanie doprowadzi do znacznego spadku podaży dostępnych gruntów, a ziemia polskich rolników straci na wartości. Ponadto zagrożone są wypłaty 7 mld złotych z unijnych dopłat.


Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja3 maja 2016 r.

Zdjęcie pochodzi ze strony Blonie.pl (fot. Dariusz Lewiński) "Twórcom Konstytucji 3 Maja przyświecał cel naprawy państwa i budowy nowoczesnego społeczeństwa, opartego na demokracji i równości wszystkich jej obywateli. Dzisiaj, po 225 latach, chcemy dokładnie tego samego." - mówiłam w Błoniu podczas tegorocznych obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Więcej zdjęć znajduje się na stronie internetowej Gminy Błonie.


Nowa wersja strony internetowej7 kwietnia 2016 r.

Z przyjemnością przedstawiam nową wersję mojej strony internetowej. Najważniejszym celem dla mnie jest przybliżenie Wam mojej działalności oraz ułatwienie kontaktu pomiędzy nami.

Z prawej strony możesz sprawdzić aktualne daty moich dyżurów poselskich, a w zakładce Kontakt dowiedzieć się, jak dojechać do moich biur. Znajdziesz tam też informację, jak umówić się ze mną na Internetowy Dyżur Poselski. Zachęcam do pozostawienia adresu mailowego w Newsletterze, dzięki temu będę mogła cyklicznie informować Cię o mojej pracy poselskiej.

Strona jest zintegrowana z portalami społecznościowymi - z jej poziomu możesz obejrzeć moją aktywność na Facebooku i Twitterze. Na dole znajdują się zaś linki do wszystkich portali społecznościowych, w których posiadam profile.

W zakładce O mnie chciałabym przybliżyć swoją sylwetkę. W dziale Pressroom przygotowałam gotowe materiały do wykorzystania przez dziennikarzy. W zakładce Praca w Sejmie podsumowuję moją bieżącą pracę poselską. Zapraszam uczniów do odwiedzenia mnie w gmachu Sejmu - więcej o tym w zakładce Wycieczki dla szkół. W dziale Galeria na bieżąco dodaję zdjęcia ze swojej pracy poselskiej, spotkań z wyborcami, a także te, które pokazują czym zajmuję się poza polityką. Zachęcam również do odwiedzenia mojego Bloga.

Proszę o wiadomość, co jeszcze mogłabym poprawić lub dodać na poniższej stronie internetowej. Będę wdzięczna za Twoją opinię. Życzę miłego surfowania i bądźmy w kontakcie!


Poradnik “Uwierzmy w maluchy!”25 lutego 2016 r.

Dziś tysiące rodziców w całej Polsce muszą zadecydować, czy zapisać 6-latki do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Mamy nadzieję, że poradnik "Uwierzmy w maluchy!" pomoże Państwu w podjęciu tej ważnej decyzji. My nie mamy wątpliwości – polskie sześciolatki – wzorem swoich rówieśników z większości krajów europejskich – są gotowe, by pójść do szkoły.

Poradnik do pobrania tutaj.


Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół Specjalnych18 lutego 2016 r.

Dzisiaj odwiedziłam Zespół Szkół Specjalnych w Konstancinie-Jeziornie. W placówce objęci nauczaniem są pacjenci Centrum Rehabilitacji przebywający na leczeniu i rehabilitacji. Istotą istnienia szkoły jest zapewnienie ciągłości edukacji podczas długiego pobytu w szpitalu. W trakcie naszego spotkania przybliżyłam kwestie dotyczące funkcjonowania państwa oraz pracy posła. Jednak najbardziej interesująca dla młodzieży okazała się moja edukacja od najwcześniejszych lat szkolnych.


Archiwum aktualności:

Aktualności   str. 2   str. 3   str. 4   str. 5

Jestem na Facebooku
Dyżury poselskie

W celu umówienia na spotkanie proszę o wcześniejszy Kontakt z Biurem i krótkie przedstawienie sprawy.
kontakt@kingagajewska.pl
www.kingagajewska.pl
Biuro Poselskie w Błoniu
ul. Kościuszki 2
05-870 Błonie
Biuro Poselskie w Milanówku
ul. Grudowska 6
05-822 Milanówek
Biuro Poselskie w Ząbkach
ul. Piłsudskiego 2
05-091 Ząbki